Misyonumuz:

Müşterilerin istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, yaygın ve kurumsal hizmet vermektir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek, kalite mefhumunun maliyetleri düşüren ve karlılığı artıran bir anlayış olduğuna inanarak ve çevrenin korunmasının bilicinde olarak sektörümüzde lider kuruluş durumuna gelmek esastır.


Vizyonumuz:

Kaliteli ve hızlı hizmeti ile sektöründe lider, güvenilir, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayan, çalışanlarının ve ortaklarının içinde olmaktan mutluluk duyduğu,yetkin personeliyle sürekli gelişen ve örnek alınan, adından övgüyle söz edilen bir şirket olmaktır.


Değerlerimiz:

- Müşteri memnuniyeti temel görevimizdir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetimize sahip çıkmak ve hizmet sonrası müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

- Sürekli gelişim için kaynak yaratmak

Tüm kaynaklarımızı akılcı kullanarak, savurganlığa ve israfa ödün vermemek ve şirket çıkarlarının, bireysel çıkarlardan her zaman önde olduğunu davranışlarımızla göstermek ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

- İnsana, çevreye ve topluma saygı

Tüm ilişkilerimizde iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlaki kurallara daima uymak, topluma ve çevreye duyarlı olmak görevimizdir.

Bayraktarlar, büyük ve güçlü bir aile.

Ailenin bireyleri olarak biz çalışanlar, başarma azmi ile birbirimize ve hedefimize kenetleniyoruz.


Bayraktarlar İnşaat Taahhüt ve Pazarlama Ştd. Şti.

Hükümet Cad. No : 2/A Merkez / BARTIN

Telefon : 378 227 13 20

Belgegeçer : 378 227 47 32